Thema |
ICF
|
Type | Webinar |
Code | 183 |
Wanneer |
07/11/2023 |
Uur |
09:30u tot 11:00u |
Waar | Online |
Prijs | € 37,00 - € 32,00 voor participanten |
Uiterste inschrijvingsdatum | 24/10/2023 |
Aantal uren vorming | 1,50u |
ICF-CY / handelingsgerichte diagnostiek / onderwijsbehoeften / CLB
De inspiratietool werd ontwikkeld om CLB-medewerkers te ondersteunen bij het formuleren van onderwijsbehoeften aan de hand van ICF-CY. In dit webinar laten we jou kennismaken met de inspiratietool aan de hand van een casus binnen een handelingsgericht diagnostisch traject. De bio-psycho-sociale bril van ICF-CY biedt ons de mogelijkheid om het functioneren van een leerling zo concreet en breed mogelijk te beschrijven. Op die manier ondersteunt het ons om de transfer van integratief beeld naar doelen en behoeften te maken en zo te komen tot bruikbare aanbevelingen.
Na dit webinar kan je probleemloos door de inspiratietool navigeren en op die manier vanuit heldere doelen zo concreet mogelijke behoeften formuleren.
Sarah Schaubroeck is halftijds verantwoordelijke diagnostiek voor de permanente ondersteuningscel voor CLB’s van het gemeenschapsonderwijs en halftijds teamcoördinator van Prodiagnostiek.
Laetitia Bokestael is psycho-pedagogisch consulent bij CLB De Ring.
CLB-medewerkers en andere hulpverleners die al beschikken over basiskennis op het vlak van ICF
Documentatie en hosting door Sig-medewerker inbegrepen.
ZOOM
Je volgt dit webinar via het platform Zoom. Je krijgt op 6/11 een e-mail met een link naar het webinar en wat praktische informatie. Kreeg je op 6/11 om 14 uur nog geen link via e-mail? Neem dan contact op met ons via info@sig-net.be.
Op zoek naar meer achtergrondinformatie rond ICF? Neem een kijkje in de catalogus van de Sig-bib. Spring gerust binnen tijdens de openingsuren (elke werkdag van 9 tot 12 uur, behalve op woensdag). Uitlenen is gratis.