Thema's |
Spraak en taal
Hersenletsel (NAH)
|
Type | Studiedag |
Code | 117 |
Wanneer |
30/10/2023 |
Uur |
09:00u tot 16:00u |
Waar | Online |
Prijs | € 117,00 - € 101,00 voor participanten |
Uiterste inschrijvingsdatum | 27/10/2023 |
Aantal uren vorming | 6,00u |
Neurogene communicatiestoornissen / afasie / dynamisch assessment
In deze online studiedag gaan we aan de slag met het eerste deel van GLOBAMIX (2020), een toolbox voor dynamisch assessment bij volwassenen met ernstige neurogene communicatiestoornissen.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Frank Paemeleire
AZ Maria Middelares, Arteveldehogeschool & Postgraduaat Neurogene Communicatiestoornissen
Neurologopedist, docent en auteur
De lesgever heeft meer dan 20 jaar ervaring met het assessment en de behandeling van volwassenen met neurogene communicatiestoornissen. Hij geeft al evenveel jaren scholing over deze doelgroep. Hij schrijft klinisch georiënteerde artikels en ontwikkelt test- en therapiemateriaal.
Logopedisten
Volwassenen met ernstige neurogene communicatiestoornissen
Uurregeling van de dag:
Via het platform Zoom kunt u deze online studiedag volgen. U krijgt een e-mail met een link naar de online studiedag op 27/10.
Kreeg u op 27/10 na 14.00 u nog geen link via e-mail? Neem dan contact op met Kim Van Daele via kim.van.daele@sig-net.be
Op zoek naar meer achtergrondinformatie rond hersenletsel (NAH)? Neem een kijkje in de catalogus van de Sig-bib. Spring gerust binnen tijdens de openingsuren (elke werkdag van 09:00 -tot 12:00, uitgezonderd woensdag).
Uitlenen is gratis.