Kaatje Klank 2.0: werken met klanken en letters in de volledige kleuterschool - terugkomsessie

Thema
Leerstoornis
Type Workshop
Code 069
Wanneer 24/05/2022
Uur 09:30u tot 12:30u
Waar
Prijs € 99,00 - € 79,00 voor participanten
Uiterste inschrijvingsdatum 10/05/2022
Aantal uren vorming 3,00u
Professionele vorming

Deze vorming is geannuleerd.

Extra info

Trefwoorden

Klankbewustzijn - kleuters - voorbereidende technische leesvaardigheden - leesproblemen
 

Inhoud

De deelnemers die de workshop 'Kaatje Klank 2.0' gevolgd hebben bij Sig op 29 maart 2022 en interesse hebben in het bijwonen van de terugkomsessie worden verondersteld om op voorhand enkele activiteiten uit te proberen in de eigen klaspraktijk met de materialen van de lesgevers die aangereikt werden tijdens de workshop.

Zij sturen hun vragen en een opname en fotomateriaal van de activiteiten in de eigen klaspraktijk een week voor het terugkommoment door naar de lesgever(s), dus ten laatste op 17 mei 2022.

Tijdens de terugkomsessie krijgen de deelnemers de mogelijkheid om:

  • te reflecteren met behulp van de docent over de try-out in de eigen klaspraktijk
  • zich verder te bekwamen in het krachtig begeleiden van klankbewustzijns- en letteractiviteiten
  • te weten te komen hoe ze risicokleuters kunnen ondersteunen tijdens klank- en letteractiviteiten door bijvoorbeeld in te zetten op executieve functies
     

Door wie?

Lieve Van Severen
Een taaldocent van Hogeschool Odisee

 

Voor wie?

Kleuteronderwijzers (van eerste tot - derde kleuterklas), zorgondersteuners, zorgcoördinatoren, directies, en leerkrachten van het eerste leerjaar. Ook schoolnabije medewerkers (pedagogisch begeleiders, CLB-medewerkers, andere onderwijsondersteunende diensten) zijn welkom!
 

Over wie?

4 - 6 jaar
 

Praktisch

Documentatie, broodjeslunch en koffiepauze inbegrepen

Maximum 20 deelnemers

 
Delen via social media

Deze vorming is geannuleerd.

CONTACTEER ONS