PCM: Personaliseren van communicatie en motivatie

Code 008
Thema
Algemeen
Type
Code 008
Wanneer 17/02/2015
Uur 09:00u tot 16:30u
Waar
Prijs € 67,00 - € 56,00 voor participanten
Uiterste inschrijvingsdatum 10/02/2015
Aantal uren vorming 6,00u
Professionele vorming

De uiterste inschrijfdatum voor deze activiteit is verstreken.

Extra info

Inhoud

PCM staat voor Process Communication Model. Het is ontwikkeld is door dr. Taibi Kahle. PCM verschaft inzicht in kinderen en volwassenen door hun persoonlijkheid voor te stellen als een gebouw met zes verdiepingen.

Tijdens deze studiedag leren de deelnemers zichzelf en anderen beter kennen en observeren: de sterke kanten, de motivaties, de overdrijvingen en de stress-signalen. En vooral: hoe zij beter kunnen omgaan met zichzelf en de anderen op basis van deze inzichten.

De gehanteerde werkvormen zijn afwisselend uiteenzetting, reflectie en mini-test, observatie-checklist, video- en praktijkvoorbeelden.

Begeleiding

Dr. Edwin Hantson is directeur van de Pedagogische Begeleidingsdienst Gent. Hij doctoreerde over hypnose en is mastertrainer PCM. Hij ontwikkelde een PCM-spel voor kinderen en verzorgt al meer dan twintig jaar PCM-trainingen voor zorgcoördinatoren, leerkrachten en leidinggevenden in onderwijs en opvoeding.

Doelgroep

In beroepen waarin communicatie een deel van de kwaliteit van de dienstverlening is, kan deze studiedag helpen bij het ontwikkelen van excellentie in de omgang met verschillende persoonlijkheden van cliënten. Er is geen voorkennis vereist. De mogelijkheid bestaat dat Sig hierover een vervolgcursus van twee dagen organiseert.

 
Delen via social media

De uiterste inschrijfdatum voor deze activiteit is verstreken.

CONTACTEER ONS