Lotgenotencontact: (Laagdrempelige) praatgroep voor personen met NAH om ervaringen en tips te delen: humor na NAH, jawel!

Thema
Hersenletsel (NAH)
Type Ontmoeting
Code 212
Wanneer 27/08/2026
Uur 14:00u tot 16:30u
Waar RZ Revarte Edegem
Prijs € 0,00
Uiterste inschrijvingsdatum 27/08/2026
Aantal uren vorming 2,00u
Vorming voor Breed Publiek
Inschrijven
Extra info

Inhoud

We komen samen met lotgenoten om onze verhalen te delen: humor na een hersenletsel, jawel!

Een hersenletsel brengt vaak grote veranderingen met zich mee. Voor de persoon met een hersenletsel, maar ook voor partners, familieleden en andere mantelzorgers. Toch blijft humor voor veel mensen een belangrijke bron van verbinding, veerkracht en plezier.

Tijdens het lotgenotencontact staan we stil bij de rol van humor na een hersenletsel. Hoe verandert humor? Wat als grapjes niet meer begrepen worden zoals vroeger? Kan lachen helpen om moeilijke situaties draaglijker te maken? En hoe ga je om met verschillen in beleving tussen de persoon met een hersenletsel en zijn of haar omgeving?

Samen verkennen we ervaringen, herkenbare situaties en praktische tips. Er is ruimte voor uitwisseling, herkenning en natuurlijk ook een glimlach.

Voor wie?

Personen met NAH en hun omgeving

studenten en profesionelen kunnen deze activiteit niet volgen

Revarte Revalidatieziekenhuis | Zorgkwaliteit.be

 
Delen via social media
Inschrijven
CONTACTEER ONS