Wat zijn de onzichtbare gevolgen na een hersenletsel?

Thema
Hersenletsel (NAH)
Type Hersenletsel-café
Code 235
Wanneer 17/03/2022
Uur 18:00u tot 20:00u
Waar Café National Antwerpen
Prijs € 0,00
Uiterste inschrijvingsdatum 17/03/2022
Aantal uren vorming 2,00u
Vorming voor Breed Publiek

De uiterste inschrijfdatum voor deze activiteit is verstreken.

Extra info

Wat is een hersenletsel café?

Het opzet van de hersenletsel-cafés is laagdrempelig. Een hersenletsel-café is een ideale gelegenheid waar mensen met een hersenleltsel en hun netwerk, anderen kunnen ontmoeten in een rustige omgeving. Gezelligheid, gesprek en ontmoeting staan voorop. 


Van 14 tot 25 maart organiseren de Hersenletsel Liga, Sig en tal van organisaties in Vlaanderen een hersenletsel-café. Elk herseletsel-café legt eigen accenten: het uitnodigen van een spreker, een workshop, een uitstap of gewoon gezellig samenzijn.

Hersenletsel-café in Antwerpen (Thomas more):

Tijdens dit hersenletsel-café worden enkele onzichtbare gevolgen na een NAH en de verschillende vormen van neuropsychologische revalidatie toegelicht. Daarnaast wordt er ook ruimte gemaakt voor lotgenotencontact.

 
Delen via social media

De uiterste inschrijfdatum voor deze activiteit is verstreken.

CONTACTEER ONS