Theme |
(Psycho)motoriek
|
Type | Workshop |
Code | 041 |
Date(s) |
27/03/2023 |
Time |
09:30h until 16:30h |
Location |
Sig Gijzegem |
Price | € 177,00 - € 142,00 for participants |
Registration deadline | 24/03/2023 |
Duration | 6,00h |
Schrijfmotoriek / schrijfproblemen / methodiek / praktisch
Het schrijfproduct kan door verschillende oorzaken (motorisch, cognitief of gedragsmatig) beïnvloed worden en schrijfproblemen veroorzaken. Zowel bij kleuters (voorbereidend schrijven) als bij lagereschoolkinderen (aanvankelijk schrijven in de 1ste graad) kan het moeizaam aanleren als het automatiseren ervan extra ondersteuning vragen van de leerkracht, zorg, ondersteuner of therapeut.
Tijdens deze workshop wordt aandacht besteed aan de verschillende oorzaken van schrijfproblemen, inzichten in denken en handelen, een eigen schrijfmethodiek uitgelegd om het stimuleren en aanpak van het schrijfproces te bevorderen. Ook worden er materialen en oefeningen aangeboden om er zelf mee aan de slag te gaan.
Er is ruimte voor het uitwerken van een casus.
Karen Van Dyck
Psychomotorisch therapeut in privépraktijk - Psychotherapeut in opleiding - Erkend auti- en gedragscoach -
Ondersteuningsetwerk VOKAN (Voorheen GON-coördinatie type 3 - type 9) - Gastspreker bij verschillende organisaties
Professionelen werkzaam in zorg, (buitengewoon) basisonderwijs, ondersteuningsteams, CLB en CAR
6 tot 12 jaar
Documentatie, broodjeslunch en koffiepauzes inbegrepen
Min. 15 deelnemers max. 20 deelnemers
Op zoek naar meer achtergrondinformatie rond psychomotoriek? Neem een kijkje in de catalogus van de Sig-bib. Spring gerust binnen tijdens de openingsuren (elke werkdag van 09:00 tot 12:00, uitgezonderd woensdag).
Uitlenen is gratis.